E-TİCARET NEDİR ? AVANTAJLARI NELERDİR ?

     

      

            Günümüzde Çok Farklı Firmalar Farlı Hızmet Dallarında E-Ticaret Sistemleri Hizmetini Vermektedir. Her Bir Firmanın Elbetteki Farlı Fıyat Politikası Mevcuttur. Tabıkı Bu Fiyatın Yanıdada Çok Farlı Modül, Özellik, Ödeme Alt Yapısı Olsun Hepsınde Farlı Farklıdır.
 
    Doğuş Bilişim İle Standar Bir E-Ticaret Sistemi Sunmanın Yanısıra Firmanıza, Sektörünüze Ve Hayal Gücünüze Göre Özel Tasarım Ve Yazılım Hizmeti Sunarak Sizin Haylanizdeki Web Sitenizin Sahibi Yapabilmek İçin Dalında Deneyimli Ekibimiz Hazır Beklemektedir.

    Sizde İşinizi İnternete Taşıyarak Ürünlerinizi İnternet Üzerinde Pazarlamak İstiyorsanız Doğuş Bilişim Sizi İçin Hazırdır. Hemen Teklif Alarak E-Ticaret Hakkında Ve İstemiş Olduğunuz Web Siteniz Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

  Doğuş Bilişim Üzerinden Sadece Yeni Projeniz Ve Yeni Web Sitenizi Kurmak İçin Değil Mevcut Bir Sitenizi Doğuş Bilişime Taşımak İçinde 7 Gün 24 Saat Bilgi Alabilirsiniz.İsterseniz Mevcut Web Sitenizin İçin Bilgi Ve Fikir ALışverişinde Bulunabilirsiniz. Bunu İçin Hiçbir Şekilde Çekinmenize Gerek Yoktur. Biz Sizi Kazandırmak İçin Buradayız.


  E-Ticaret Sistemleri Ve İşleyişi Hakkında Kısaca Bilgi Vermek Gerekirse; E-Ticaret Sitenizin Olması Takiki Sizin İçin Oldukça Fazla Avantajdır. Bu Avantajları Sırasıyla Sizinle Paylaşmak İsterim

1- 7 Gün 24 Saat Açık Bir Mağazanız Olur. Bu Mağazadan Her AN İçin Satış Yapabilir Ve Ürünlerinizi Sergileyerek Tanıtabilirsiniz.

2- Kira Gideriniz, Personel Gideriniz, Elektrik Vs. Gibi Hiçbir Exra Gideriniz Olmayacağı İçin Fiyatlarınızı Uygun Hale Getirerek Daha Fazla Ürün Satışı Yapabilirsiniz.

3- Birden Fazla E-Ticaret Sitesi Açarak Tek Bir Kişinim Bu Siteleri Kolayca Yönetmesini Sağlarsınız. Aynı Zamanda Kendi İçerinizde Bir Fiyat Politikası Yapabilirsiniz.

4- Ürülerinizi Dopolamak İçin Depo Maliyetiniz Olmayacağında Ciddi Kârlar Elde Edersiniz.

TABİKİ En Büyük Avantajınız İse Mevcut Standar Bir Yerda Mağazanız Olsa Sadece O Bölgeyi Hetap Edersiniz, Oysakı İnternek Ortamında Uzaklık Söz Konusu Olmadığı İçin Tüm Dünyaya Tanıtım Yapmanız Hiçte Zor Olmayacaktır.

E-Ticaret Paketlerimiz İçin Tıklayınız

 

 

 

 

 
 

Powered by WHMCompleteSolution

KAPAT HIZLI BAŞVURU
Sepetim 0
Demo Talebi
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın