Menü
Sepetiniz
Yıllık Sadece 2,999 TL İle E-Ticaret hemen Sitenizi Kurarak Satış Yapmaya Başlayabilirsiniz..

Opencart Ücretsiz Kargo Teşviki İçin Uyarı Modülü

Opencart Ücretsiz Kargo Teşviki İçin Uyarı Modülü
Çok Satan
Opencart Ücretsiz Kargo Teşviki İçin Uyarı Modülü
₺ 62,38
Vergiler Hariç: ₺ 62,38
  • Sürüm: 3.X Sürümler
  • Kodlama: Açık Kaynak
  • Kurulum: Ücretsiz

Ücretsiz Kargo Teşvik Modülü

E ticarette satışlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde arttırmak istediğinizde mutlaka doğru adımları atmanız gerekir. Özellikle de alt yapınızın güçlü ve geliştirilebilir olması gerekir. Bu sayede alacağınız verimde buna bağlı olarak yükselecektit. Modülün aktif olarak kullanılması gözle görülür bir satışın artmasına katkı sağlıyor. 

Modülün Çalışma Mantığı;

Sitenizdeki Müşterileriniz ürün aldı sepete ekledi. Sizin kargo ücretinizde 250 TL ve üzerine Ücretsiz olduğunu düşünelim. Kullanıcı 200 TL’lik bir ürün aldı. İşte burada bu modül devreye girer ve kullanıcı uyarır. "Sipariş Tutarınız 250 TL Üzerinde Olursa Ücretsiz Kargo Hakkını Kazanacaksınız. Ücretsiz Kargo İçin Sadece 50 TL daha Ürün Sipariş Sepete Atmanız Yeterli Olacaktır." Kullanıcı bu uyarıyı gördüğü zaman sepetindeki tutarı sizin istediğiniz tutara ulaştıracaktır. Bu da kar marjınızı etkileyecektir. Bunun için bu modül kullanılmalıdır. 

Ücretsiz kargo Limitiniz Kargo Modüllerinde Ücretsiz Kargo Modülünü aktif ettiğinizde  belirlediğiniz tutara göre uyaru çıkacaktır bu yüzden exra ayar yapmanıza gerek yoktur.

Opencart
Uyumlu Sürümler3.x
KodlamaAçık Kaynak
KurulumÜcretsiz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi