Menü
Sepetiniz
Yıllık Sadece 2,999 TL İle E-Ticaret hemen Sitenizi Kurarak Satış Yapmaya Başlayabilirsiniz..

Opencart Modülleri

Opencart E-Ticaret Sitenizde Ürün Ekleme/Güncelleme İşlemlerinde ürünü kaydet işleminini yanıda "Kaydet ve Devam Et" İşlevide kazanması sağlanmıştır. Bu Özellik ile gün güncelleme işleminden sonra isterseniz "Kaydet" Butonu ile Ürünü kaydederek ürün listenize dönebilir isterseniz yapılan değişiklikl..
₺ 49,88
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Bu Modül Opencart E-Ticaret Sitenizde ürün listesinde ürünlere eklenmiş olan seçenekleri ve bu seçeneklerin miktarlarının gösterilmesini sağlamaktadır...
₺ 74,88
Vergiler Hariç:₺ 74,88
Bu Modül Opencart E-Ticaret Sitenizde ürün listesinde isrseniz seçtiğiniz ürünlerin Durumunu Açık yada Kapalı Yapabilir Dilerseniz Sitenizde bulunan tüm ürünler için Ürün Durum Güncellemesi yapabilirsiniz...
₺ 49,88
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Opencart Admin Üst Kısayol Menüsü Ekleme Modülü ile Yönetüm Panelizin Üsk KısmınaSiparişlerÜrünlerKategorilerMüşterilerKısayol Menüleri Eklenir...
₺ 49,88
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Sipariş Esnasında müşterinin sözleşmede alıcı ve satıcıya ait bilgiler, siparişe konu olan ürün bilgileri sözleşmede yazılması zorunludur. Opencart standart olarak bir satış sözleşmesi oluşturmanızı ve bu sözleşmenin sipariş aşamasında müşteri tarafından onaylanmasını gerçekleştirir, ancak bu sözleş..
₺ 187,38
Vergiler Hariç:₺ 187,38
Opencart Farklı Sitelerden Üzerinden Ürünü Ekleme Botu
YENİ Ön Sipariş
Opencart E-Ticaret Siteniz İçin Hazırladığımız "Opencart Farklı Sitelerden Üzerinden Ürünü Ekleme Botu" Modülü İle Artık Farklı Sitelerdeki Üeünleri Saniyeler İçerisinde Kendi Sitenize Ekleyebilrsiniz.Modülü Kullanarak;HepsiburadaTendyolN11Gitti GidiyorÇiceksepetiAcarsusSamurŞakaYeni Toptanci( Faklı..
₺ 124,88
Vergiler Hariç:₺ 124,88
 Eğer E-Ticaret Yapıyorsanız rakipleriniz ile Arama motorlarında öne çıkmalısınız. Satışa sunduğunuz ürünler ile ilgili arama motorlarında arama yapıldığı zaman ilk  kullanıcılar genellikle ilk sayfalardaki siteleri tercih eder ve bu sitelerden alışverişini yapar. Bu Yüzden sitenizin ve sa..
₺ 249,88
Vergiler Hariç:₺ 249,88
      Günümüzde E-ticaret kullanımı hergeçen gün artmaya devam etmektedir. E-ticaret kullanımı arttıkça buna palelel olarakta E-ricaret sektörüne ilgi artmakta ve rekabet hız kazanmaktadır. Rakiplerinizden öne çıkmanın farklı yolları olsada müşterilerinize karşı Kurumdal görünmek oldu..
₺ 62,38
Vergiler Hariç:₺ 62,38
Varsayılan resim yöneticisi için değiştirmeBirden fazla ek ürün resmi ekleyinResim Filigran ÖzelliğiSürükle ve Bırak YükleÇoklu resim yüklemeKlasör Yükle / İndirTam ekran görünümüYükle form URL'si (veya liste)Son klasörü hatırlarListe ve Simgeler görünümüDosyaları Sürükle ve BırakSürükle ve Bırak il..
₺ 112,38
Vergiler Hariç:₺ 112,38
Gelişmiş Sipariş Açıklama Şablonları Modülü ile Sitenize Eklemiş Olduğunuz Sipariş Durumlarına Opencart Admin Panelinizde Kolayca Hazır Şablonlar EKleyebilirsiniz.Sipariş Güncelleme Sayfanızdan Siparişinizin Yeni Durumunu Seçtiğinizde Önceden hazırlamış Oldunuz:AçıklamaMüşteriye Bildir DurumuGeçersi..
₺ 87,38
Vergiler Hariç:₺ 87,38
Özellikleri47 adede kadar filtre kullanarak hızlı bir şekilde sipariş bulunHangi sütunların görüntüleneceğini seçin (en fazla 47)Ajax otomatik tamamlama desteğine sahip tüm sütunlarTüm sütunlar sıralanabilirSayfalandırmadaki toplam tutarTercih ettiğiniz sütunlar, daha sonra kullanılmak üzere çerezle..
₺ 124,88
Vergiler Hariç:₺ 124,88
Opencart Gelişmiş Sipariş Gelişmiş Kargo Takip Modülü İle Müşterilerinizin Kargo Takibi Yapmasını Sağlayabilrsiniz. Müşterileriniz Her Zaman Sipariş Geçmişi Sayfasında Siparişinizin Kargo Bilgilerine Ulaşabilir Böylece Firmanızın Üzerindeki Operasyon Yükünü Azaltabilirsiniz.Genel Özellikler:Sınırsız..
₺ 87,38
Vergiler Hariç:₺ 87,38
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)