Çiçeksepeti Pazaryeri EntegrasyonuAmazon.com.tr Pazaryeri Entegrasyonu


 •  amazon.com.tr Entegrasyonu İle Amazon Türkiyde Mağazanızı Kolayca Yönetebilrsiniz.
 • Doğuş Bilişim entegrasyonuyla amazon.com.tr mağazanıza gelen sipariş bilgileri GİB e-Arşiv Fatura Portal’ına yada E-Fatura Firmanıza Gönderebilirsiniz. Tek Tık İle Kolayva Faturanızı Oluşturabilirsiniz.
 • amazon.com.tr Entegrasyonu’nu diğer pazaryeri mağazalarınızla ya da e-ticaret sitelerinizle birlikte kullanabilir, tüm e-ticaret süreçlerinizi Doğuş Bilişim üzerinden otomatikleştirebilirsiniz.
 • Eklemiş Olduğunuz  Ürünleri Diğer Pazaryerleri Mağazalarınız İle Eşleştirme Yaparak Sipariş Aldığınızda Ürünlerin Diğer Mağazalarda  Adet Ve Fiyat Güncellenmesini Sağlayabilrisiniz.
  • Her Mağzanız İçin Farklı Komisyon Ve Kargo Ücreti Belirleyebilirsiniz.
  • Her Mağazanız İçin Stok Takibi Seçeneğiniz Açık/Kapalı Yapabilirsininiz.
  • Her Mağaza İçin Stok RİSK Seçeniği Kullanarak Berlirlediğiniz Adette Stok Düşümü Yapabilirsiniz
  • Her Ürün İçin Farklı Komisyon Ve Kargo Ücreti Belirleyebilirsiniz.
  • Her Ürün İçin Stok Takibi Seçeneğiniz Açık/Kapalı Yapabilirsininiz.
  • Her Ürün İçin Stok RİSK Seçeniği Kullanarak Berlirlediğiniz Adette Stok Düşümü Yapabilirsiniz.
  • Pazaryeri Mağazalarınız İle İster Manuel Tek Tek İstersenız Toplu Olarak Ürün Eşleştirme / Yada Ekleme  İşlemi Yapabilirsiniz.
 • Ürüm Güncelleme İşlemlemleri Detaylı Olarak İnceleyebilirsinniz.
Amazon API dokümanına nereden ulaşabilirim?

Amazon API dokümanlarına bu sayfadan PDF, Kindle ve RSS formatlarına ulaşabilirsiniz.


Amazon Satıcı Verileri için veri kullanım politikası

1. Doğuş Bilişim, Amazon müşterilerinin kişisel verilerini faturalandırma ve kargolama süreçlerini yerine getirme dışında herhangi bir amaçla kullanmaz.

2. Doğuş Bilişim, Satış Ortağı API’leri veya herhangi bir harici (Amazon dışı) veri hizmeti aracılığıyla alınan verileri kullanarak ürün pazarlaması veya inceleme üretimi ve modifikasyonu için Amazon Müşterilerini hedeflemez.

3. Doğuş Bilişim, Amazon’un halka açık web sitelerinden alınan veriler de dahil olmak üzere, Bilgi sağlayan harici (Amazon dışı) veri hizmetlerini kullanmaz, teklif etmez veya tanıtmaz.

4. Doğuş Bilişim, Satış Ortağı API’leri aracılığıyla elde edilen Satış Ortaklarının işletmeleri veya Amazon müşterileri arasında, rakip Satış Ortakları da dahil olmak üzere herhangi bir tarafa sağlamak veya satış yapmak için toplanan veriler değildir.

       Şirket, Kullanıcı’nın Site üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, Şirket ve iş ortaklarının pazarlama kampanyalarında ve bağış kampanyalarında, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir.

       Site üzerinden düzenlenebilecek olan periyodik veya periyodik olmayan anketlere cevap veren ve kişisel bilgilerinin işlenmesi konusunda rıza gösteren Kullanıcılar’dan talep edilen bilgiler, Şirket tarafından bu kişilere doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilecektir.