KURUMSAL

KURUMSAL

Kısaca Doğuş Bilişim ;

     DOĞUŞ BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ, Web Tasarım ve E-ticaret sistemleri üzerinde Onlarca Firmaya destek vermekte olup, Gerek Özel Yazılım Olsun Gerekte Mevcut Sistemleri İle Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm Ekibimizle himet Vermekteyiz.Doğuş Bilişim Olarak Başa İSTANBUL Olmak üzere Türkiye Genelinde Tüm İllerde Müşterilerimiz Mevcuttur.Önceliğimiz Siz Müşterilerimiz İhtiyaçlarını En Hızlı, En Kaliteli Ve Bütçenize Uygun Şekilde Çözümler Üretmekteyiz. Hizmet Vermekte Olduğumuz Sektörleri Kısaca Anlatmak Gerekirse.

 * Başta E-Ticaret Sistemleriİle Hergün Gelişen İnternet Ortamında Artık İnsanlar Dışarıda Mağaza Mağaza Dolaşmak Yerine Tüm İhtiyaçlarını Evlerinler Bilgisayari Tablet Ve Mobil Cihazları İle İstedikleri Ürünleri Ulaşarak İnceleyerek Sipariş Verip Ürünleri Evlerine Gelsin İstemektedirler. Bu Noktada Doğuş Bilişim E-Ticaret Sistemleri Devreye Girmektedir. Tüm Sektörlerde Sektöre Özel Tasarımlarıyla Sizi En İyi Şekilde Tanıtmak Ve Ürünlerinizi Tanıtmak İçin Buradayız.

* Tabiki Kurumsal Bir Firmanız Var ve bu Firmanızı Sanal Ortamda Sadece Sosyal Ağlarda Paylaşmak Yetmez Sadece Size özel Bir Kurumsal Siteyeİhtiyacınız Var. Ozaman Siz Hayal Gücünüzü Kullanın Gerisini Bize Bırakın. Gerek Örnek Sitelerle Gerekse Anlatımlarınızdan Ve Takiki Hitap Edeceğiniz Müşterilerinizi Göz Önünde Bulundurarak Size Ue Uygun Tasarımı Yapmaktadır.

 Bu Sizmetlerin Yanısıra Emlak Siteleri Oto GaleriVe Rent A Car, Köy Şehir Ve Dernek Tanıtımları Siteleri, Çiçekçilere özel TasarımlarYaparak Her Söktörde Hizmet Vermektediz.

Elbetteki Firmamızı Ve İş Palitikamızı Burada Birkaç Kelime İle Anlatmamız Mümkün Olmayacaktır Bizi En Güzeli Müşterilerimizden Dinleyiniz.

Misyonumuz;

    Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Doğuş Bilişim çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.

 

Powered by WHMCompleteSolution

KAPAT HIZLI BAŞVURU
Sepetim 0
Demo Talebi
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın