Menü
Sepetiniz
Yıllık Sadece 2,999 TL İle E-Ticaret hemen Sitenizi Kurarak Satış Yapmaya Başlayabilirsiniz..

Doğuş Bilişim

   E-ticaret paketleri, kurumsal site paketleri veya dijital dünyada sizi ve firmanızı temsil edecek farklı türden internet siteleri için, Doğuş Bilişim İnternet Teknolojileri’ nin sizlere sunduğu seçeneklerden faydalanın. İnternet kullanımı Türkiye’de giderek artmaktadır. Bu durum, başta e-ticaret paketi olmak üzere pek çok ihtiyacın doğmasına neden olmuştur. Doğuş Bilişim, yıllara dayanan uzmanlığı ile sizlere kurumsal site paketi, e-ticaret paketleri ile yardımcı olarak, konu hakkında yardım almak isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Firmamız Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerinden farklı hosting (barındırma), kurumsal site paketleri veya e-ticaret paketleri konusunda destek alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz farklı hizmet seçeneklerinin ayrıntılarından söz ederken aynı zamanda diğer firmalardan neyi, nasıl farklı yaptığımızı da belirterek özellikle yeni girişimci adaylarının kafalarında oluşan soruları cevaplamaya özen göstereceğiz. Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerinin sizlere sunduğu hizmetler kısaca şöyledir; 

E-ticaret Sitesi 

Kurumsal Site Paketleri 

Mobil Uygulama Geliştirme 


E-ticaret Paketi Seçeneklerimiz 

       E-ticaret paketleri, Doğuş Bilişim İnternet Teknolojileri’nin sizlere sunduğu kolay e-ticaret çözümü hizmetlerinin temelini oluşturur. Peki e-ticaret paketi nedir? Başta Doğuş Bilişim İnternet Teknolojileri olmak üzere, pek çok bilişim ve yazılım firması sizlere e-ticaret dünyasının bir parçası olmanız için çeşitli e-ticaret paketi seçeneği sunarlar. Sizler için e-ticaret paketleri konusunda kısa bilgi verdikten sonra, firmamızın kolay e-ticaret seçeneklerinden söz edeceğiz. E-ticaret paketi nedir? 

E-ticaret paketi, bir girişimcinin çoğu zaman ürünlerini sergilemek için kullanacağı çevrimiçi mağaza sitesinin internette yayında kalması için gerekli tüm unsurları içinde barındıran bir tür hizmet paketidir. Bu paket çoğu zaman, girişimcilerin ürünlerini satmak için ihtiyaç duydukları e-ticaret sitesinin SEO, hosting (barındırma), site kod yapısı, içerik ve sanal pos gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Pek çok açıdan, e-ticaret paketi nedir sorusunun yanıtı aslında, eksiği olmayan bir e-ticaret altyapısıdır. 

E-ticaret paketleri, girişimcilerin ürünlerini doğru potansiyel müşterilere doğru şekilde ulaştırılmasını sağlar. Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerinin sizlere sunduğu e-ticaret paketi seçeneklerini değerlendirerek sizler de günümüzde ticaretin %95’inin yapıldığı online dünyadaki yerinizi ürünleriniz ile alabilirsiniz. Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerinin size sunduğu e-ticaret paketleri; 

Başlangıç E-ticaret Paketi

 • Standart E-ticaret Paketi 

Entegrasyon E-ticaret Paketi

Olarak belirlenmiştir. Her biri kendi ürün, ihtiyaç ve de bütçenize göre tercih edebileceğiniz e-ticaret paketi seçenekleriyle, siz de internetteki yerinizi alabilirsiniz. Rakipleri arasında, en uygun e-ticaret paketleri opsiyonları ile sizlere yardımcı olmak isteyen Doğuş Bilişim İnternet Teknolojileri, aynı zamanda bu rekabet dolu dünyada doğru hamleleri doğru zamanda yapmanız konusunda sizlere yardımcı olur ve rehberlik eder. 


Kurumsal Web Site Tasarımı Hizmetimiz 

      Kurumsal web site tasarımları, potansiyel müşteriler ve firmalar için önemli tanıtım araçlarından birisidir. Kurumsal siteler, firmanız ve girişiminiz hakkında bilgi verir; bir kurumsal site bu açıdan bir tür internette firmanızı tercih edecek olanlar için bir tür dijital kimlik kartı vazifesi görür ve son derece önemlidir. Kurumsal kimlik çalışmaları söz konusu olduğunda, site önemli bir ayrıntıdır ve diğer unsurlar bir grafik tasarımcı tarafından yapılsa da, kurumsal web site tasarımları için daha detaylı ve özenli bir çalışma gereklidir. 

Kurumsal site için Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerini tercih edin. Sizler için internette yayında olan diğer kurumsal site örnekleri arasından öne çıkan, dikkat çeken siteleri tasarlayıp sizlere sunarak, firmanızın dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlayalım. Hazır tema veya wordpress ile kurumsal site yapmak, basit bir iştir. Buna karşın günümüzde internetteki kurumsal site örnekleri, genellikle özensiz ve birbirlerini tekrarlayan tema ve tasarım paternleri ile rakiplerinin arasından çoğunlukla sıyrılamazlar. Sizler de kaliteli, öne çıkan ve rakiplerinin önüne geçen kurumsal web site tasarımları için Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerini tercih edebilirsiniz. Firmamız, kurumsal site dizaynı ile ilgili olarak size aşağıdaki hizmet opsiyonlarını sunar;

Başlangıç Kurumsal Site Paketi 

Standart Kurumsal Site Paketi 

     Kurumsal site özellikleri kısmından aynı zamanda kurumsal web site tasarımları hakkında çok daha detaylı bilgi alabilir, kurumsal site tasarımı paketleri içinde sizlere ne gibi hizmetler sunduğumuzu da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

Mobil Uygulama 

      Mobil uygulama yapmak için gerekenler listesinin ilk başında deneyim gelir. Firmanızın mobil dünyada iyi bir şekilde temsil edilmesi için mobil uygulama projeleri, dijital dünyanın olmazsa olmazları arasında gelmektedir. Bununla beraber, hayata geçirmeyi planladığınız mobil uygulama projeleri farklı fiyatlara da sahip olabilirler. Uygun, bütçenizi yormayan mobil uygulama fiyatları için, Doğuş Bilişim İnternet Teknolojilerini tercih edebilirsiniz. 

Mobil uygulama sektörü, günümüzde büyüyerek son derece önemli bir sektör halini almıştır. Özellikle e-ticaret firmaları günümüzde mobil uygulama projeleri ile tüketiciye daha hızlı ve etkin bir biçimde ulaşmayı tercih ediyorlar. E-ticaret sitelerinin boyut ve çapına göre de mobil uygulama fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Firmamız Doğuş Bilişim İnternet Teknolojileri, sizlere dijital dünyada başarı sağlamış mobil uygulama örnekleri ile rehberlik eder ve ihtiyacınız olan mobil uygulama projeleri konusunda sizlere yardımcı olur. İdeal mobil uygulama fiyatları için, firmamızı tercih edin ve tüketicilere daha etkili bir biçimde ulaşın.