Menü
Sepetiniz
Yıllık Sadece 2,999 TL İle E-Ticaret hemen Sitenizi Kurarak Satış Yapmaya Başlayabilirsiniz..

Özel Yazılımlar

Opencart Admin Gelişmiş Toplu Ürün Güncelleme Modülü ile ürün listenizden bir yada birdan fazla ürünü dilediğiniz alanlarda güncelleme yaparak tek defada kolayca kaydetmenizi sağlamaktadır. ÖzelliklerAJAX ile birden fazla ürün ekleyin (sayfa yenileme olmadan)AJAX ile birden fazla ürünü düzenley..
₺ 74,86
Vergiler Hariç:₺ 62,38
Toplu Kategori Güncelleme ile Opencart E-Ticaret sitenizde yer alan ürünlerin toplu olarak kategori güncellemesini kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.Modül kurulum işleminde sonra modülünüze giriş yaparak istediğiniz filitre seçeneklerinde dilediğinizi seçip Filitrelenen ürünlerin kategorisi güncelleye..
₺ 74,86
Vergiler Hariç:₺ 62,38
     Opencart E-Ticaret Sisteminde Geçiş Menüsü Varsayılan Olarak Süreklı Açık Kalmaktadır. Bu Durum Site Üzerinde Çalışma Alanı Daralmaktadır. Bu Durumdan Sizi "Opencart Admin Menüsü Gizle ve Göster Modülü" İle Atık Menü Sol Kısımda Kapalı Olarak Tutabilirsiniz. İstediğiniz Zaman Men..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Opencart Yönetim Paneli Varsayılan Olarak her Zaman Standarttır ve bu Durum Güvenlik Konusunda Zafiyete Yol Açabiliriz ve Gereksiz Denemelere Maruz Kalabilirsiniz. "Opencart Admin Paneli Güvenliği Gizli Parametre Ekleme Modülü" İle Yönetim Panelinize Girişlerde URL Parametre Eklemesi Yaparak Bu Para..
₺ 74,86
Vergiler Hariç:₺ 62,38
Opencart Sisteminde varsayılan olarak Ürünlerde ,Markalarda ve Müşteriler Listesinde arama yapmanız çin her defasında "Filitreke" tuşuna tıklamanız gerekmektedir ve oldukça zaman kaybına yol açmaktadır. Tam Bu Noktada geliştirdiğimiz bu modül ile aramalarınızı her an "ENTER" Tuşu ile daha hızlı yapa..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
   Opencart Sisteminde varsayılan olarak ürün ekleme formunda hata varsa sadece üst kısımda "Uyarı: Oluşan hatalar için lütfen formu dikkatli kontrol ediniz!" Şeklinde uyarı vermketedir. Bu hataları sizin tüm seklemlerde gezinerek hatayı bulmanız gerekmektedir.Ama artık buna gerek yok geli..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
        Opecart Sitenizde Yönetim Paneliniz için hazırlanmış oldukça kullanışlı bir modül olan "Kategori Arama Modülü" ile Opencart yönetim sayfanızda listelenen kategoriler arasından Arama yaparak bulabilirsiniz.        Modülün kolay kurulumu ile Opencart Tem..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
        Opecart Sitenizde Yönetim Paneliniz için hazırlanmış oldukça kullanışlı bir modül olan "Kategori Resmi Gösterme Modülü" ile Opencart yönetim sayfanızda listelenen kategorilerin resimlerini görebilirsiniz.        Modülün kolay kurulumu ile Opencart Teme..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Opencart E-Ticaret Sitenizde varsayılan sistemde yeni Sipariş ve İade İsteklerinde ilgili bölüme girerek kontrol etmelisiniz tabi buda her defasında tekrar tekrar sayfalar arasında geçiş yaparak sizin zamanınızı boşa harcamanıza neden olur ama artık bu sorun ortadan kaldırmanın kolay yolu "Sipariş B..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Bu Modül Sayesinde Opencart Admin Panelinizde Sipariş Detay Bölümünde Siparişteki Ürünlerin Resimlerini Görmenizi Sağlamaktadır. Resmin Üzerine Tıklandığında İse Resmi Gerçek Boyutta Görebilirsiniz. İşinizi Kolaylaştıran bu modülün kurulumu ise oldukça kolay şekilde yapabilirsiniz. Deste İhtiyacınız..
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Opencart Admin PanelinizdeSiparişlere Daha Önce Eklenmiş Sipariş Geçmişinizi Silmek İçin Geliştirilen Bu Modül İle İstediğiniz Siparişlere Girerek İstediğiniz Geçmişi Tek Tık ile Silmenizi Sağlamaktadır. Kurulumdan Sonra Sipariş Geçmişinizdeki Her Satıra Sil Butonu Eklenmektedir. ..
₺ 89,86
Vergiler Hariç:₺ 74,88
Opencart Admin Panelinizde Seçilen Siparişleri Toplu Şekilde Kalıcı Olarak Silmeniz İçin Geliştirilen bir modüldür. Kurulumdan Sonra Sipariş Listesine Sil Butonu Eklenmektedir...
₺ 59,86
Vergiler Hariç:₺ 49,88
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)